Skvělá manikúra krok za krokem: vytvořte si sama zdobené gelové nehty!

21. srpna 2008 v 15:22 |  -Mooda-
Pokud jste až doposud pokládala nalepit si sama doma gelové nehty za nemožné, po nastudování našeho návodu změníte názor. Zručnost získáte určitě rychle a na výsledek budete určitě pyšná. Navíc ušetříte nejen svůj čas, ale i peníze za návštěvu kosmetického salonu. Takže proč se nenaučit opět něco nové?

Návod, jak si nalepit podomácku gelové nehty

1. Očistěte si ruce od různých mastnost a drobných nečistot. Řádně si je umyjte.

2. Jemně odstraňte lesk z přírodních nehtů. Použijte speciální pilníky na nehty. Nejlépe se středně tvrdým zrnem nebo s pískovým povrchem. Nezapomeňte předem setřít z nehtů zbylý lak a mastnotu.

3. Použijte podkladový lak. Naneste první vrstvu, vyčkejte, až úplně zaschne a poté proces opakujte ještě jednou.

4. Použijte další přípravky určené na domácí manikúru. Očistěte okolí nehtů, aby nic nebránilo skvělému vytvoření umělých nehtů bez použití typů.
5. Pomalu nanášejte čirý gel určený pro tvorbu umělých nehtů doma. Pamatujte, že vrstva musí být stejnoměrná.

6. Jak jsem již zmiňovala výše, dbejte na přesnost! Nehet musí vypadat zcela přirozeně, proto zkontrolujte vzhled naneseného gelu ze všech stran. Ještě jednou tedy šířka musí zůstat stejná, aby se zabránilo jakémukoliv výskytu hran a nepřesností.

7. Použijte formu na tvorbu domácí manikúry. Velmi pomalu a opatrně tvořte vlastní gelový nehet bez typu. Můžete použít více barevný gel, jako je tomu u tohoto postupu. Nepovede-li se vám délka nebo vám nehet na jedné straně více vyčnívá, nezoufejte, po dokončení je možné gel zpilovat do požadovaného tvaru!

8. Ujistěte se jemnými krouživými pohyby, že nehet drží tak jak má a že je již zcela zaschlý.
9. Je-li vše pořádku a gelový nehet se skvěle sžil s vaším vlastním a vypadá podobně jako na obrázku, můžeme pokračovat v dokončovacích pracích a ozdobování.

10. Naneste vrstvu lesklého bezbarvého laku. Po zaschnutí opakujte. Uvidíte, že nehet bude vypadat o několik tříd lépe než doposud.

11. Chcete vaše nehty originální? Použijte speciální "C Curve stick". Pomocí něj nakreslete ornamenty, které byste ráda měla na svých nehtech.

12. Vyplňte celý nehet zelenou barvou a nechte zaschnout. Na prášek, který se z "C Curve stick" uvolňuje, se zelená barva uchytí a po smytí zbytku na nehtu zůstane. Zelenou barvu nechte dostatečně zaschnout.
13. Po zaschnutí sundejte formu, nehet můžete zpevnit speciálním nástrojem "Magic Wand".

14. Tradá! Hotovo! Nyní už jen smýt zelenou barvu speciálním "Cure" odlakovačem, nanést vrstvu dokončovacího gelu, bezbarvého lesklého laku a můžete se jíst chlubit vaší povedenou a originální manikúrou!
K vytvoření skvělých zdobených gelových nehtů můžete použít i řadu jiných pomůcek. Směle se zeptejte ve vaší drugerii nebo nejbližším nehtovém studiu. Poradí vám a vše potřebné si můžete hned zakoupit. S touto výbavičkou pak můžete okouzlovat novými originálními nehty třeba každý týden.
Jelikoz se obrazky neukazaly tak se podivejte na stranku kde je uvidite→ zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

cry-10.gif image by Saliskopixelhmm.gif image by Saliskohaha.gif image by Salisko1aberry.gif image by Salisko90.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskopixelBouncing bunnycrown1.gif image by Saliskolaugh-2.gif image by Saliskosick-1.gif image by Salisko18n.gif(131 b)i_0670.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskotongue-4.gif image by Saliskocring409sleep-1.gif picture by sadistic_vamp2m2esdl.gif image by Lowinka!443!Photobucket - Video and Image Hosting24n.gif(118 b)thawake-1.gif image by Saliskojumpy.gif image by SaliskoPixels!1096!laugh-2.gif image by Saliskotongue-4.gif image by Saliskolove-7.gif image by Salisko17-2.gif image by Saliskoloving.gif image by Salisko01.gif image by Saliskothinkheart.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image Hostingthpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskosupermanPixelsthblinkingmoney.gif image by Saliskopixelloveyouuuthredheart.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskopixelthawake-1.gif image by Saliskothdiamond.gif image by Salisko2m2esdl.gif image by Lowinka30n.gif(77 b)i_0670.gif image by Salisko430cutePhotobucket - Video and Image Hosting:maslicka:thinkheart.gif image by Saliskocm5_cry.gif image by Saliskoangryhttp://i19.tinypic.com/6o11jdg.gifmusic.gif music image by SaliskothBlush-3.gif image by Salisko